Pracownia Grafiki Artystycznej nr 6 Dyplomy licencjackie 2003
Dyplomy licencjackie i magisterskie

2018/2019 dyplomy magisterskie
77. Joanna Saloni „34”, wyróżnienie dziekańskie
78. Aleksandra Rybak „Megapolis”
79. Krzysztof Mierzejewski „Horyzont”, wyróżnienie rektorskie

2017/2018 dyplomy licencjackie

76. Agnieszka Najder „Lęk” , wyróżnienie rektorskie
77. Zuzanna Skórska „Ginger”
78. Adrianna Marciniak „Czarownice”
79. Gabriela Szajda „Tożsamość”
80. Adam Pamuła „Próba wprowadzenia rozwiązań systemowych dla istot przedwiecznych” gra planszowa
81. Zuzanna Okienczyc „Warszawiacy”, udział w wystawie Coming Out 2018

2017/2018 dyplomy magisterskie

72. Szymon Szymanowicz „Rewizja czasu”
73. Karolina Lubaszko „Aferzyści”
74. Barbara Nizioł „Mapy”
75. Tomasz Opaliński „Siłacze”, udział w wystawie Coming Out
76. Magdalena Zawadzka „Geneza Hiperrośliny”

2016/2017 dyplomy licencjackie

70.Aleksandra Pikula ,,Kruche, zmienne, tajemnicze”, wyróżnienie dziekańskie
71.Daniel Goebel ,,Dziennik”
72.Barbara Ciacek ,,Ogród”, – wyróżnienie rektorskie
73.Aleksandra Kus ,,Historia Witka”
74.Natalia Bimer ,,Dojrzewanie”, Wyróżnienie Dziekańskie, udział w wystawie Coming Out
75. Dariusz Jaworski ,,Cielesność rzeczy”

2016/2017 dyplomy magisterskie

66. Krzysztof Bagiński ,,Cienie cyfr”
67. Anna Szwec ,,Fajnie” instalacja rzeźbiarska
68. Mario Hallila ,,Intersections-Graphical Objects” – wyróżnienie rektorskie
69. Martyna Majczyna ,,Pusta Przestrzeń”
70. Jan Musiałowski ,,Nie mogę się zatrzymać”
71. Patrycja Domańska ,,Defragmentacja”

2015/2016 dyplomy magisterskie

54.Jacek Walesiak ,,Wczoraj”
55.Zuzanna Jankowska, ”Speed”, -wyróżnienie dziekańskie, nagroda artystyczna Siemensa
56.Anna Stefańska ,,Kryjówka” – wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Coming Out
57.Monika Smolińska ,,Dom”
58.Julia Kalita ,,Deiluzja”
59.Rafał Pawlak ,,Spokojnie”
60.Małgorzata Librant ,,Mechanizmy” – wyróżnienie dziekańskie
61. Gabriela Jordan ,,Przekształcenia-struktura, światło”
62. Agnieszka Wasilewska, „Saski-Projekt”
63. Anna Marczak, „Saski-Projekt”
64. Zuzanna Sitarska ,,Forma”, – udział w wystawie Coming Out
65. Joanna Czerwińska ,,Lost”

2015/2016 dyplomy licencjackie

63.Tomasz Pietraszek „Przenikane”
64.Antoni Starzyński „Przemiany”
65.Krzysztof Mierzejewski ,,Analiza struktury łuku olimpijskiego”
66.Paulina Pecka ”Grota materia, potrzask”
67.Kamila Gawryło ,,Kod” wyróżnienie dziekańskie
68.Marta Koguc „Odcieleśnienie”
69.Eliza Gos ,,Uczta”

2014/2015 dyplomy magisterskie

42.Antonina Buszewicz „Męczennicy”, -wyróżnienie dziekańskie
43.Katarzyna Matyjek „Archiwum”
44.Wiktoria Gałecka „Organizm/y”
45.Joanna Gębal, „Odbicia”, -wyróżnienie rektorskie
46.Tomek Grabowski „Inwigilacja”, – wyróżnienie rektorskie
47.Piotr Pietrzak- „Rzeczywistość przestrzeni barw RGB”, -wyróżnienie dziekańskie; udział w wystawie Coming Out
48.Karolina Lepianka „Substancje”
49.Paweł Grabowski „Wymiary”
50.Grzegorz Hospod „Grey”, -wyróżnienie dziekańskie
51.Sławomir Mściwoj Gębczyński „Akteon” -aneks z Wydziału Malarstwa
52.Paulina Preneta „Dłonie-znaki”
53.Aleksandra Tubielewicz „Dziennik nowego. Przestrzeń doświadczalna” -wyróżnienie dziekańskie; udział w wystawie Coming Out

2014/2015 dyplomy licencjackie

60.Tomasz Jastrzębski „Neszama”
61.Joanna Maria Saloni „Układy przestrzenne”
62.Adam Karol Kozicki „Urojeniowa symplifikacja rzeczywistości”

2013/2014 dyplomy magisterskie

32.Monika Proniewska „Kolekcja” -aneks do dyplomu /Wydział Scenografii/
33.Michał Kuszyk „Kryzys”
34.Michał Kochański „Intuicje” -wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Coming Out
35.Dorota Ziółkowska „Chambre di”amour. Chambre di”enfer” -wyróżnienie dziekańskie
36.Stanisław Kwieciński „Akademia” -wyróżnienie dziekańskie
37.Maciej Januszewski „Formy i pojęcia” -wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Coming Out
38.Anna Kosarewska „Ciało otwarte”
39.Iga Alberska „Generacja Y” -wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Coming Out
40.Aleksandra Kosarzewska „Gioielli”
41.Barbara Żuchowska „Labirynt Borghesa”

2013/2014 dyplomy licencjackie

56.Jędrzej Bednarczyk „Cykl graficzny poświęcony czeskim baśniom”
57. Antoni Cieślak „Teatr” -wyróżnienie
58.Klaudia Maison „Nigdziebądź Neila Gaimana”
59.Katarzyna Bańska „Dancing”

2012/2013 dyplomy licencjackie

50.Małgorzata Librant „Horyzont zdarzeń”
51.Anna Stefańska „Dywany, dywany” -wyróżnienie rektorskie
52.Katarzyna Knajdek „O zależności i niezależności ciała i ducha” -specjalne dodatkowe wyróżnienie Rektora
53.Zuzanna Jankowska „Osobiste” – wyróżnienie -wyróżnienie Rektorskie
54.Maria Mielniczuk „Wobec emocji” -wyróżnienie Rektorskie

2011/2012 dyplomy magisterskie
21.Cezary Poniatowski „Struktury brutalne” -wyróżnienie dziekańskie; udział w wystawie Najlepsze Dyplomy, Gdańsk
22.Wojciech Tubaja
23.Szymon Tomsia wyróżnienie dziekańskie
24.Krzysztof Ćwiertniewski -wyróżnienie dziekańskie
25.Łukasz Waleńdziuk -wyróżnienie dziekańskie
26.Joanna Koziej -wyróżnienie dziekańskie
27.Katarzyna Betlińska „System”” -wyróżnienie rektorskie
28.Anna Sokołowska ”Bez tytułu” znak, gest, ekspresja… -wyróżnienie
29.Ewa Budka „Skóra w której żyję” -wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Najlepsze Dyplomy, Gdańsk
30.Iwona Burnat „Po części” – udział w wystawie Coming Out
31.Mariusz Lipski „Struktura pamięci” -wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Coming Out

2011/2012 dyplomy licencjackie

42.Aleksander Dmowski „Portrety” -Wyróżnienie Rektorskie
43.Maria Dziedzianowicz „N-projekt”
44.Katarzyna Matyjek „Przenikania”
45.Gabriela Krzysińska „Relikty”
46.Joanna Gębal „Kontynuacja serii” Wyróżnienie Rektorskie
47.Monika Zborowska „Przestrzeń wewnętrzna” -Wyróżnienie Dziekańskie
48.Agnieszka Kosiec „Collages na płytach aluminiowych” Wyróżnienie Dziekańskie
49.Tomasz Grabowski „Moja przestrzeń” -Wyróżnienie wyróżnienie Dziekańskie

2010/2011 dyplomy magisterskie

9.Marta Madej, instalacja graficzna „Ziemia”
10.Urszula Janowska „Oznakowani”
11.Aleksandra Owczarek „Figury ” -wyróżnienie rektorskie, wystawa Najlepsze Dyplomy, Gdańsk
12.Ernest Ziemianowicz „Wewnątrz, zewnątrz”, instalacja multimedialna -wyróżnienie rektorskie; udział w wystawie Coming Out
13.Karolina Ruszczyc-Troczyńska „Zaznaczeni”, instalacja multimedialna
14.Ewelina Trzeciecka, „Targowisko” udział w wystawie Coming Out
15.Jolanta Szuflita „Katedra”
16.Filip Tofil „Terror”
17.Kamil Gorgoń „Ciałofragi”
18.Zofia Klajs „Bez tytułu”
19.Kinga Pacyga „Fila Vita”
20.Małgosia Bajer

2010/2011 dyplomy licencjackie

36.Michał Kochański „Przestrzenie odrębne”
37.Stanisław Kwieciński „Akademia Sztuk Pięknych”
38.Marta Mroczkowska „Przeobrażenia”
39.Anna Nejman „Wycinanki” -Wyróżnienie Rektorskie
40.Paweł Szymański
41.Kalina Giersz –aneks „Przedmioty”
42.Maria Huculak „Miasto”

2009/2010 dyplomy magisterskie
3.Paulina Bartnik „Pomiędzy” -wyróżnienie dziekańskie
4.Aleksandra Nałęcz-Jawecka „Into the deep”
5.Tomek Kędzierski ” Słońca” -wyróżnienie dziekańskie
6.Barbara Siwek „Przestrzeń ciszy” -wyróżnienie rektorskie
7.Maria Markiewicz „Psy” -wyróżnienie dziekańskie
8.Wojtek Domagalski „Tu”

2009/2010 dyplomy licencjackie
30.Mariusz Lipski-wyróżnienie
31.Jakub Sudra „Znaki uwolnione”
32.Aleksandra Bulanda
33.Katarzyna Kubikowska
34.Ewa Pecia
35.Joanna Tumiłowicz

2008/2009 dyplomy magisterskie

1.Aleksandra Grabowiecka „Pole domowe” -wyróżnienie dziekańskie
2.Łukasz Sawicki „Bez tytułu” -wyróżnienie rektorskie

2008/2009 dyplomy licencjackie

26.Anna Sokołowska
27.Katarzyna Marzec „Robocizna”
28.Katarzyna Betlińska
29.Barbara Marek „Freestyle”

2007/2008 dyplomy licencjackie
22.Ewelina Trzeciecka
23.Małgorzata Nierodzińska „Identical Identity”
24.Magdalena Kalinowska
25.Jolanta Szuflta „Legenda”

2006/2007 dyplomy licencjackie

14.Dominik Jasiński „zmysłowa deformacja” -wyróżnienie
15.Samanta Kamińska „Muso”
16.Maria Kowalska-wyróżnienie
17.Urszula Markuszewska-wyróżnienie
18.Anna Szumska
19. Aleksandra Moes
20.Martyna Wiśniewska
21. Barbara Siwek- „Miasto-znak”, wyróżnienie

2005/2006 dyplomy licencjackie
8. Monika Faber -„Machiny” wyróżnienie
9. Anna Fijałkowska- „Kreskówkowcy”, wyróżnienie
10. Dorota Stefaniak „Tańczący”
11. Hanna Talarek- „Metamorfozy” wyróżnienie
12.J olanta Wierzba „Wędrówki”
13. Berenika Korecka „Milczenie i niepewność”

2003/2004 dyplomy licencjackie
3. Agnieszka Soczewka, cykl grafik „Metropolis”

2004/2005 dyplomy licencjackie

4.Anna Rogowska „Król Olch”
5.Sylwia Stagun „Walka kogutów”
6.Anna Nalewczyńska „Dziennik jako zapis mijających dni”
7.Marta Skowrońska „Cyrk”

2002/2003 dyplomy licencjackie
1.Marta Banaszak cykl graficzny „Dawna nowela włoska” -Wyróżnienie Rektorskie
2.Jacek Merc ,cykl 6 prac graficznych „Żywioły”