Graphic Arts Studio / Prof. Andrzej Węcławski / Dr Mateusz Dąbrowski / Dr Kamil Zaleski / Academy of Fine Arts in Warsaw

Pracownia Grafiki Artystycznej / Prof. Andrzej Węcławski / Dr Mateusz Dąbrowski / Dr Kamil Zaleski

ASP Warszawa / Wydział Grafiki / Krakowskie Przedmieście 5

Department of Graphic Arts / Krakowskie Przedmieście 5

2019 - Joanna Saloni / 34

2019 - Aleksandra Rybak / Megapolis

2019 - Krzysztof Mierzejewski / Horyziont

2018 - Karolina Lubaszko / Aferzyści

2018 - Tomasz Opaliński / Siłacze

2017 - Jan Musiałowski / Nie mogę się zatrzymać

2017 - Martyna Majczyna / Pusta Przestrzeń

2017 - Mario Hallila / Intersections-Graphical Objects

2017 - Natalia Bimer / Dojrzewanie / licencjat

2017 - Patrycja Domańska / Defragmentacja

2017 - ANNA SZWEC / Fajnie

2017 - Tomasz Bagiński / Cienie cyfr

2016 - Gaba Jordan / Przekształcenia-struktura-światło

2016 - Monika Smolińska / Dom

2016 - Zuzanna Sitarska / Forma

2016 - Rafał Pawlak / Spokojnie

2016 - Małgorzata Librant / Mechanizmy

2016 - Julia Kalita / Deziluzja

2016 - Joanna Czerwińska / Lost

2016 - Tomasz Pietraszek / Przenikanie / licencjat

2016 - Paulina Pecka / Grota, materie, potrzask / licencjat

2016 - Marta Koguc / Odcieleśnienie / licencjat

2016 - Krzysztof Mierzejewski / Analiza struktury łuku olimpijskiego / licencjat

2016 - Kamila Gawryło / Kod / licencjat

2016 - Zuzanna Jankowska / Speed

2016 - Jacek Walesiak / Wczoraj

2016 - Eliza Gos / Uczta / licencjat

2016 - Antoni Starzyński / Przemiany / licencjat

2016 - Anna Stefańska / Kryjówka

2016 - Anna Marczak Agnieszka Wasilewska / Saski

2015 - Paulina Preneta / DŁONIE – ZNAKI

2015 - Grzegorz Hospod / GREY

2015 - Aleksandra Tubielewicz / DZIENNIK NOWEGO – PRZESTRZEŃ DOŚWIADCZALNA

2015 - Tomasz Jastrzębski

2015 - Joanna Saloni

2015 - Adam Kozicki / UROJENIOWA SYMPLIFIKACJA RZECZYWISTOŚCI

2015 - Karolina Lepianka / SUBSTANCJE

2015 - Paweł Grabowski / WYMIARY

2015 - Piotr Pietrzak / PRZESTRZEŃ RGB

2015 - Katarzyna Matyjek / ARCHIWUM

2015 - Wiktoria Gałecka / ORGANIZM

2015 - Tomasz Grabowski / INWIGILACJA / Wyróżnienie Rektorskie

2015 - Joanna Gębal / ODBICIA / Wyróżnienie Rektorskie

2015 - Antonina Buszewicz / MĘCZENNICY / Wyróżnienie Dziekańskie

2014 - Antoni Cieślak

2014 - Barbara Żuchowska / LABIRYNT BORGHESA

2014 - Monika Proniewska / KOLEKCJA

2014 - Aleksandra Kosarzewska / GIOIELLI

2014 - Anna Kosarevska / CIAŁO OTWARTE

2014 - Maciej Januszewski / FORMY I POJĘCIA / Wyróżnienie Rektorskie

2014 - Michał Kuszyk / KRYZYS

2014 - Michał Kochański / Intuicje

2014 - Iga Alberska / GENERACJA Y / Wyróżnienie Rektorskie

2014 - Dorota Ziółkowska / CHAMBRE D’AMOUR CHAMBRE D’ENFER /

2013 - Ewa Budka

2013 - Iwona Burnat / Po części

2013 - Zuzanna Jankowska

2013 - Joanna Knajdek

2013 - Anna Stefańska

2013 - Malgorzata Librant

2013 - Mariusz Lipski / Z pamięci

2012 - Cezary Poniatowski / Struktury brutalne

2012 - Katarzyna Betlińska

2012 - Wojtek Tubaja

2012 - Anna Sokołowska

2012 - Joanna Gębal

2012 - Monika Zborowska

2012 - Agnieszka Kosiec

2012 - Joanna Koziej

2012 - Aleksander Dmowski

2012 - Szymon Tomsia

2012 - Joanna Dziedzianowicz

2012 - Krzysztof Ćwiertniewski

2012 - Katarzyna Matyjek

2012 - Tomasz Grabowski

2011 - Marta Madej

2011 - Ula Janowska

2011 - Ola Owczarek / Figury

2011 - Ernest Ziemianowicz / Wewnątrz, zewnątrz

2011 - Ewelina Trzeciecka / Targowisko

2011 - Kamil Gorgoń

2011 - Kinga Pacyga

2011 - Karolina Ruszczyc

2011 - Jola Szuflita

2011 - Filip Tofil

2011 - Anna Nejman

2011 - Marta Mroczkowska

2011 - Michał Kochański

2011 - Łukasz Walendziuk

2010 - Paulina Bartnik

2010 - Wojtek Domagalski

2010 - Tomek Kedzierski

2010 - Maria Markiewicz

2010 - Ola Nałęcz-Jawecka

2010 - Barbara Siwek

2010 - Jakub Sudra

2009 - Katarzyna Betlinska

2009 - Łukasz Sawicki

2009 - Aleksandra Grabowiecka

2009 - Katarzyna Marzec

2007 - Ania Sokołowska

2007 - Dominik Jasiński